Росія продовжує експериментувати із дронами. При цьому окупанти не роблять ставку на якість, через що вдається створити навіть їх запас на складах.
Про це йдеться у матеріалі РБК-Україна Вирішальна зима. Чи атакуватиме РФ енергетику і чи зупинить Путіна прихід Трампа.
Як зазначає військово-політичний оглядач групи "Інформаційний опір" Олександр Коваленко, з виробництвом БПЛА у Росії проблем немає жодних, навпаки, його розвинули настільки, що встигають не тільки робити дрони прямо до обстрілів, що готуються, а й збирати їх у себе на складах. тисячами. Враховуючи той факт, що середня кількість безпілотників, що запускаються Україною щоночі – близько 50, запасів має вистачити надовго.
За його словами, збільшення та швидкі темпи виробництва пов'язані з тим, що росіяни не роблять ставку на якість і не працюють над удосконаленням дронів. Чим дешевше та швидше, тим краще, хоча деякі нововведення все ж таки є.
"Вони продовжують експериментувати. Вони використовують велику кількість дронів-приманок. Вони без бойової частини, а мета їх використання – відволікання на себе уваги", – пояснює експерт.
Крім того, окупанти почали використовувати для дронів-камікадзе саме нові бойові частини, що іноді змінюють характер їхнього польоту, тобто зі звичайної висоти 1,5-2 км вони переходять на низькі висоти 200 м, наприклад.
Атаки дронів по Україні
Російські війська практично щоночі атакують Україну дронами. Наприклад, у ніч на 13 листопада РФ запустила по Україні 90 дронів та шість ракет. ППО збила 37 безпілотників та чотири ракети, дві з яких – "Іскандер-М".
Зазначимо, нещодавно повідомлялося, що Росія почала використовувати дрони-приманки під час атак по Україні. Вони імітують "Шахеди". Крім того, окупанти хочуть поміняти тактику дронових обстрілів та перейти на цілодобові атаки "Шахедами" по Україні.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.