Новости

Австралієць Хіндлі виграв Джиро д’Італія-2022

Переможцем багатоденної велогонки Джиро д'Італія цьогоріч став австралійський гонщик Джей Хіндлі з команди Bora-Hansgrohe.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на офіційний сайт багатоденки.

26-річний велогонщик фінішував першим у генеральній класифікації першого гранд-туру 2022-го. Хіндлі став першим в історії австралійцем, якому підкорилася Джиро.

Переможець багатоденки у фінальному заліку на хвилину 18 секунд випередив еквадорця Річарда Карапаса (Ineos Grenadiers). Замкнув трійку найкращих представник Іспанії Мікель Ланда (Team Bahrain Victorious).

Хіндлі очолив генеральну класифікацію після передостаннього, 20-го етапу тритижневої велогонки. Досі найкращим результатом австралійця на Джиро д'Італія було 2-ге місце два роки тому.

Український велогонщик Андрій Пономар завершив багатоденку на 117-й сходинці загального заліку. Торік уродженець Чернігова фінішував 67-м.

Нагадаємо, що пілот "Ред Булла" Перес здобув перемогу на Гран-прі Монако.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.