Новости

ХАМАС заявив, що не відпустить заручників до завершення війни

Палестинські бойовики ХАМАС виключили можливість подальшого звільнення заручників, доки Ізраїль не погодиться на повне припинення бойових дій.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на BBC.

Вважається, що близько 120 осіб, викрадених терористами під час нападу на Ізраїль 7 жовтня, все ще перебувають у полоні.

У Каїрі, що в Єгипті, тривають переговори про нове перемир'я між сторонами конфікту, але, за даними видання, наразі домовленостей немає.

У своїй заяві ХАМАС сказав: "Існує палестинське національне рішення про те, що не повинно бути жодних розмов про полонених або угод про обмін, окрім як після повного припинення агресії".

Війна Ізраїлю з ХАМАС

7 жовтня бойовики палестинського руху ХАМАС вторглися на територію Ізраїлю. Вони вбивали, викрадали і катували військових і мирних людей, а також ракетами обстрілювали міста. У відповідь Тель-Авів оголосив про початок у Секторі Газа наземної операції "Залізні мечі".

Наприкінці листопада Ізраїль підписав із ХАМАСом угоду про припинення вогню і звільнення заручників.

Перемир'я тривало до 1 грудня і було зірване через обстріл ХАМАСом території Ізраїлю.

20 грудня Тель-Авів запропонував призупинити бойові дії у Газі щонайменше на один тиждень для обміну полоненими, однак, за даними ЗМІ, ХАМАС відмовив.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.