Новости

Намагалися підкупити начальника МВА. У Сумській області двох депутатів викрили на хабарі

У Сумській області правоохоронці викрили двох депутатів облради, які за 100 тисяч доларів намагалися підкупити начальника міської військової адміністрації.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресслужбу Національного антикорупційного бюро (НАБУ) та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).

Як повідомляється, 26 березня за процесуального керівництва прокурора САП детективи НАБУ за оперативного супроводу СБУ викрили двох депутатів Сумської обласної ради, один з яких одночасно обіймає посаду головного лікаря місцевого медичного закладу, на пропозиції та наданні 100 тисяч доларів неправомірної вигоди.

За даними місцевих ЗМІ, йдеться про депутатів з партії "Батьківщина" Магомеда-Шаріпа Галаєва та Володимира Поцелуєва. Останній керує лікарнею Святого Пантелеймона. А Галаєв є директором Споживспілки Сумської області.

Кошти депутати пропонували начальнику Сумської міської військової адміністраціїза об’єднання двох медичних установ, що забезпечило б збільшення фінансування, а також за залишення на посаді головного лікаря цієї об’єднаної лікарні однієї з осіб, яка і надавала неправомірну вигоду.

Крім цього, депутати пропонували надавати посадовцю 10-20% від виділеного обсягу бюджетного фінансування новоствореного медзакладу.

При передачі першого траншу у розмірі 50 тисяч доларів депутатів затримали "на гарячому".

Попередня правова кваліфікація дій затриманих – ст. 369 КК України.

Фото: у Сумській області двох депутатів викрили на хабарі (t.me/nab_ukraine)

Нагадаємо, раніше СБУ та НАБУ затримали заступника голови Запорізької обласної ради, який намагався підкупити директора обласного медичного закладу. Разом з ним було затримано його помічника та депутата цієї ж облради.

Також нещодавно депутата Тернопільської облради затримали під час отримання грошей, які він вимагав у військового.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.