Новости

Російські добровольці анонсували масований удар по цілях у Бєлгороді

Російські добровольці з легіону "Свобода Росії" та "Сибірського" батальону попередили про намір завдати масованого удару по військових цілям у Бєлгороді. Місцевих жителів просять перебувати в укриттях.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал "ЛСР".

"Увага! Шановні жителі Бєлгорода та області! Сьогодні о 17:00 буде завдано масованого удару по військових об'єктах та позиціях ЗС РФ у Бєлгороді", – йдеться в оголошенні.

Представники добровольчих формувань у заяві звернулися до цивільного населення Бєлгорода та області, яке досі не евакуювалося.

"Закликаємо всіх, хто ще не встиг залишити регіон, негайно піти в укриття!" – заявляють добровольці.

У спільній з батальоном "Сибір" заяві "ЛСР" звучить заклик до жителів Бєлгорода про те, що вони "не повинні стати живим щитом для путінських силовиків".

"Бережіть себе та ваших близьких", – додають бійці.

Рейд російських добровольців у прикордонні області РФ

Нагадаємо, 12 березня "Російський добровольчий корпус" спільно з двома іншими підрозділами прорвали кордон з Росією та взяли під контроль декілька населених пунктів, зокрема у Бєлгородській та Курській областях.

Раніше російські добровольці анонсували удари по військових позиціях РФ у Бєлгороді та Курську. Жителів Бєлгородської та Курської областей закликали евакуюватися. Пізніше добровольці повторили свій закликав до евакуації.

Додамо, джерела РБК-Україна у розвідці повідомили, що російська влада блокує евакуацію цивільних у Бєлгородській області.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.