Новости

СБУ атакувала аеродром Морозовськ у Росії, мінімум 6 літаків знищено, – джерела

СБУ разом з військовими та Силами оборони здійснила атаку на аеродром Морозовськ у Росії. Щонайменше 6 літаків ворога знищено.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на власні джерела.

Новина доповнюється….

Передісторія

Нагадаємо, що у Росії жалілися на масовану атаку безпілотників. За даними Міноборони РФ, російській ППО нібито "вдалося збити" 53 безпілотники у різних регіонах країни. Особливістю цього удару було те, що серед атакованих міст були ті, де розміщуються аеродроми. А саме: Морозовськ Ростовської області, Єйськ у Краснодарському краї та Енгельс у Саратовській області.

Першими вибухи чули у Морозовську, де базується аеродром, звідки злітають тактичні бомбардувальники, які несуть авіабомби. Там був найбільший наліт безпілотників – за російськими даними, мовляв, там "збито 44 дрони". При цьому місцева влада повідомила про пошкодження електропідстанції.

Також влада РФ підтвердила атаку на Єйськ, де також розташований військовий аеродром. В місті нарахували щонайменше 10 вибухів. Крім цього, там чули звук автоматних черг у районі місцевого аеродрому та військового містечка.

Очевидці повідомляли й про вибухи в Енгельсі, де знаходиться база стратегічних бомбардувальників. Місцева влада стверджує, що "влучань немає". Очевидці ж кажуть, що близько 05:00 чули звуки стрілянини, потім пролунав потужний вибух. Після чого увімкнулася сирена.

Детальніше про те, що відомо про атаку на міста Морозовськ, Єйськ та Енгельс, де базуються аеродроми, писало РБК-Україна в окремому матеріалі.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.