Новости

Світоліна здобула непросту перемогу на старті Вімблдона-2024

Українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла польку Магду Лінетт у першому раунді Вімблдонського турніру.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку.

Вімблдон-2024, 1-й раунд, жінки

Лінетт – Світоліна – 1:2 (5:7, 7:6, 3:6)

Перенесений з вівторка матч суперниці розпочали на рівних. Лінетт і Світоліна зосередилися на власних подачах, тож після середини сету тай-брейк здався невідворотним. Однак, в одинадцятому геймі українка взяла подачу опонентки, а потім відразу ж закрила партію на власній.

Така кінцівка надала Світоліній позитивний імпульс. У другому сеті вона повела з брейком 2:0. Щоправда, Лінетт доволі швидко вирівняла становище. Цього разу справа дійшла до тай-брейку, адже далі досвідчені тенісистки зіграли уважно.

Там ініціативою заволоділа польська тенісистка. Вона швидко зробила два міні-брейки та відірвалася на три пункти (5:2). Утім, Світоліна відповіла двома звоворотними. Та то лише був початок справжнього трилера. Лінетт не реалізувала три сетболи, а вітчизняна спортсменка – одну подачу на матч. Зрештою, українка поступилася, коли рахунок перейшов у двозначний (9:11).

У третьому сеті суперниці йшли нога в ногу до середини партії. У шостому-сьомому геймах вони обмінялися брейками, але у восьмому Світоліна ще раз узяла подачу польки. А потім українська тенісистка закрила матч на власній подачі ефектним ударом із льоту.

До слова, раніше пригадали історію успіхів українських тенісисток на Вімблдонському турнірі.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.