Новости

Умєров закликав світові оборонні компанії інвестувати у виробництво зброї в Україні

Міністр оборони України Рустем Умєров закликав провідні світові оборонні компанії та технологічних гігантів інвестувати у виробництво зброї в Україні.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook Рустема Умєрова.

Як розповів міністр, на Азійському саміті з питань безпеки "Діалог Шангрі-Ла" він зустрівся з представниками провідних світових оборонних компаній та технологічних гігантів, включаючи BAE Systems, Lockheed Martin, Airbus, Boeing, Saab, Google та Oracle.

"Закликав їх інвестувати у виробництво зброї в Україні та створювати спільні оборонні підприємства. Це партнерство має великий потенціал: Україна отримує доступ до новітніх технологій, а компанії – можливість розробляти передову зброю", – зазначив Умєров.

Він наголосив, що створення потужної військової індустрії є для України питанням національної безпеки.

"Ми вже співпрацюємо з цими компаніями, а наші воїни успішно випробовують їхнє озброєння, техніку та технології на полі бою, надаючи унікальний зворотний зв'язок, що дозволяє покращувати продукцію. Наш фокус – це виробництво в Україні або залучення українських компаній до співпраці з цими світовими гігантами", – додав глава Міноборони.

Виробництво зброї в Україні

Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення Україна збільшила виробництво зброї.

Так, у країні працюють понад 500 державних та приватних оборонних компаній. Також Україна виробляє зброю разом з партнерами на їх потужностях.

Нещодавно повідомлялося, що Україна масштабує виробництво боєприпасів. Уряд збільшив прибутковість для українських підприємств.

Як зазначають у Міноборони, наразі пріоритетом у зброї для ЗСУ залишаються засоби ППО та ракети для них. Також українська армія потребує артилерійських снарядів та засобів РЕБ.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.