Новости

В Україні оголосили масштабну тривогу, окупанти запустили ракети

У Києві та багатьох областях України оголосили повітряну тривогу у ніч проти 19 квітня. Фіксується загроза ракетних та дронових ударів противника.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на карту повітряних тривог та командування Повітряних сил ЗСУ.

Сигнали залунали у столиці близько 04:40. Майже одразу тривога була оголошена і в багатьох областях на півночі, сході та центрі, а також півдні та місцями заході країни.

"У столиці оголошено повітряну тривогу! Прямуйте до укриття!" – йдеться в оголошенні Київської міської військової адміністрації.

Жителів областей, де залунали сигнали тривоги, просять перебувати в укриттях, пам'ятати про правило "двох стін" та дотримуватися інформаційної "тиші".

Зазначмо, перед тим з вечора четверга і вже вночі п'ятниці фіксувалися маневри кількох груп ударних безпілотників противника типу "Шахед" у різних областях.

Близько 04:36 у ПС повідомляли, що помічена група "Шахедів" на Полтавщині, курсом на південний захід, а також ворожі дрони-камікадзе на Харківщині рухалася на південь.

Пізніше військові заявили, що ворог застосував ракети для ударів по території України.

Так, фіксувався рух ракет на Миколаївщині – курсом на північний захід, на Кіровоградщину, а згодом – на Черкащину, у напрямку Умані!

"Увага! Ракета на Харківщині, курсом на Полтавщину! Змінила курс, прямує у напрямку Черкас!" – йдеться в оголошенні ПС.

Згодом було заявлено про рух ракети на Полтавщину – курсом на Кременчук. Також група крилатих ракет на Полтавщині летіла курсом на Миргород. А ще фіксується рух ракети у бік Одеси.

"Увага! Ракети на Дніпро! Залишайтеся в укриттях", – йдеться в оголошенні військових о 05:03.

Новина доповнюється…

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.