Новости

В українському флоті повинні бути підводні човни, – командувач ВМС

Україні потрібні підводні човни, адже наявність такого класу суден в складі українського флоту дозволить поширити його діяльність на всю акваторію Чорного моря.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву командувача ВМС ЗСУ віцеадмірала Олексія Неїжпапи.

За даними Неїжпапи, в командуванні Військово-морських сил ЗСУ вважають, що український флот у Чорному морі повинен поповнитися підводними човнами.

"Ми думаємо про це, він необхідний для нас – підводний човен. Ми не беремо до уваги великі підводні човни, для Чорного моря вони не потрібні, але підводні човни повинні бути у складі Військово-морських сил”, – зауважив командувач ВМС.

За його словами, наявність такого класу суден в складі українського флоту дозволить поширити його діяльність на всю акваторію Чорного моря.

“Зупинитися тільки біля Одеси – це значить не мати нічого. Ми повинні дивитися далі, ми повинні бути в Чорному морі та використовувати Чорне море вздовж всієї площини", – наголосив Неїжпапа.

Росіяни втрачають флот

Нагадаємо, що Росія вже втрачає військово-морський центр у Криму. Тим часом речник ВМС України Дмитро Плетенчук повідомив, що третина чорноморського флоту РФ вже виведена з ладу.

Крім того, незадовго до цього британська розвідка повідомляла, що після серії значних втрат у російських кораблів у Чорному морі було призначено нових командуюча Чорноморським флотом та головкома ВМФ РФ.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.