Новости

В ЗСУ розповіли, що відбувається в районі сіл Очеретине та Соловйове

У районі села Очеретине Покровського району тривають тяжкі бої. Незважаючи на те, що ЗСУ не контролює третину його території, вона перебуває під постійним вогневим контролем.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на коментар речника ОК "Хортиця"Назара Волошина в ефірі телемарафону.

Як пояснив він, щоб РФ мала змогу прорвати українську оборону на напрямку "Новобахмутівка – Очеретине", окупанти там ввели додаткові резерви – 55-ту окрему мотострелецьку бригаду РФ, яка там задіяна.

"Наразі дві третіх цього населеного пункту (Очеретине – ред) під нашим контролем. Частина пункту, в яку прорвався ворог, перебуває під нашим вогневим контролем. Противника блоковано и тривають заходи, щоб його звідти вибити. Там тривають важкі бої, але ситуація під контролем ЗСУ", – сказав Волошин.

По селу Соловйове, як зазначив спікер, ситуація така ж – приблизно дві третіх села знаходяться під контролем українських сил.

Напрямок "Новобахмутівка – Очеретино" (deepstatemap.live)

"Гарячі" напрямки фронту

Загалом, як каже спікер, найгарячішими напрямками є Новопавлівський, Бахмутський та Авдіївський.

"Ситуація контрольована силами оборони. Російська армія не полишає спроб штурмувати позиції українських військ по всій лінії фронту. Мета – це вийти на адмінкордони Донецької та Луганської областей", – констатував він.

Ситуація в районі Очеретиного

Ситуація в районі Очеретиного стала загострюватись останніми днями. В звіті Інституту вивчення війни за 27 квітня повідомлялось з посиланням на коментар спікера Назара Волошина, що наразі ЗСУ контролюють дві третини Очеретиного та перешкоджають подальшому просуванню російських військ у цей район.

25 і 26 квітня деякі російські "воєнкори" стверджували, що українські війська нібито відійшли з Очеретиного до Архангельського (на північний схід від Очеретиного та на північний захід від Авдіївки). Хоча і в цьому питанні серед них були розбіжності, оскільки частина з них повідомляла, що ЗСУ все ж зберігають позиції в північно-західному Очеретиному.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.