Новости

Випускав кузови для ракетних комплексів: у Москві горить завод спеціальних автомобілів

У Москві горять склади заводу спеціалізованих автомобілів. На місці працюють кілька пожежних бригад.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал ТАРС .

"За адресою: Відкрите шосе, будівля 12, корпус 3, у виробничій будівлі сталася пожежа. Спостерігається відкрите горіння, вогонь інтенсивно поширюється", – сказав співрозмовник.

Третій (підвищений) номер складності надано пожежі на заводі спеціалізованих автомобілів на сході Москви, який горить на площі до 2 тис. кв. метрів. Про це повідомили в оперативних службах.

Вогонь інтенсивно поширюється територією складу. Сталося часткове обвалення даху. Попередньо постраждалих немає. За повідомленнями ТАРС, на місце йдуть близько 35 пожежних розрахунків, 11 з яких – драбини.

"Всередині будівлі заводу, що горить, почалися бавовни, відбуваються обвалення", – сказав співрозмовник нашого агентства. При цьому площу обвалення він не уточнив.

Підприємство, в якому сталася пожежа, є одним із найбільших виробників причепів у Європі.

"У приміщенні, що горить, зберігаються палети, покришки, картон", – додав представник оперативних служб джерелу.

Історія заводу

Раніше завод виробляв техніку для Збройних Сил СРСР, продукція військового призначення, постачалася і до армій союзників – учасників Варшавського Договору.

Пожежі на заводах у Росії

Раніше ми повідомляли, що в Ярославлі спалахнув завод з виробництва та переробки паперу. Вогонь охопив тисячу квадратних метрів

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram .