Новости

Зеленський анонсував нові рішення щодо проблем зі світлом та мобільним зв’язком

Президент Володимир Зеленський провів нараду з низкою урядовців щодо питання вирішення проблем з відключенням світла та проблемами з мобільним зв'язком під час цього.

Як повідомляє РБК-Україна, про це він розповів під час вечірнього звернення.

За словами Зеленського, нарада була проведена з премʼєр-міністром Денисом Шмигалем, міністр економіки Юлією Свириденко, міністром з цифрової трансформації Михайлом Федоровим та міністром фінансів Сергієм Марченком.

"Уже є чіткі деталі нових рішень для українців – нових програм, які допоможуть людям у цей час дефіцитів електрики, а також щодо стабілізації мобільного зв’язку. Зараз потрібен максимум можливостей забезпечити генерацію – створення нової децентралізованої генерації, і під це буде фінансовий ресурс. Найближчим часом урядовці представлять всю конкретику", – сказав Зеленський.

Спрощення встановлення сонячних батарей в Україні

Нещодавно Шмигаль розповів, що було розширено дію програми "5-7-9" на будівництво генераційних установок.

Окрім того, Зеленський розповів, що в Україні буде розроблено пільгову програму щодо встановлення сонячних батарей та акумуляторів.

Також в Україні через відключення світла почались проблеми з мобільним зв'язком. Тоді Зеленський доручив Федорову вирішити це питання.

Детально про те, хто може отримати кредит на встановлення сонячних електростанцій – читайте у матеріалі РБК-Україна.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.