Новости

Зеленський обговорив із Сирським ситуацію на фронті: Відчувається, що ЗСУ стають міцнішими

Президент України Володимир Зеленський розповів про детальну бесіду із головнокомандувачем Збройних сил Олександром Сирським стосовно ходу бойових дій та оперативної ситуації на фронті. Зокрема про наявні можливості захисників, та про актуальні загрози від ворога.

Про це передає РБК-Україна з посиланням на вечірнє звернення глави держави.

При цьому президент висловився про зміцнення українського війська.

"Сьогодні говорили з головкомом Сирським, оперативну ситуацію проговорили детально: наявні наші можливості, наявні загрози. Відчувається, що Збройні Сили України стають міцнішими", – зазначив Зеленський.

Крім того, у зверненні глава держави назвав напрямки та відтінки на фронті, де наразі відбуваються найінтенсивніші бойові зіткнення.

"Окремо я хочу відзначити за цей тиждень наших воїнів, які бʼються на передовій – на землі: кожен солдат, кожен командир. Особливо на тих напрямках, де найбільш інтенсивні бої. Покровський, Курахівський, Донецька область, Купʼянський напрямок, південь", – сказав президент.

Також Зеленський висловив вдячність усім бригадам та бойовим підрозділам Сил оборони, які "знищують окупанта, забезпечують для нас більшу стабільність на фронті".

Новина доповнюється…

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.