Новости

Зеленський прибув до Маніли, де зустрінеться з президентом Філіппін

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 3 червня, прибув до столиці Філіппін Маніли, де має відбутися зустріч із колегою Фердинандом Р. Маркосом-молодшим.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на веб-службу новин філіппінського уряду Philippine News Agency.

Зустріч глав двох держав запланована у палаці Малаканян (резиденції лідера Філіппін) у понеділок вранці, розповіли в Офісі президента з комунікацій (PCO).

При цьому Палац наразі не розголошує подробиці зустрічі.

Даний візит Зеленського до Філіппін відбувся після участі двох лідерів у 21-му Міжнародному інституті стратегічних досліджень Shangri-La Dialogue у Сінгапурі. Це – головний оборонний саміт країн Азії, який збирає лідерів урядів, оборонних чиновників, експертів і бізнесменів, заохочуючи тісну співпрацю між країнами для вирішення проблем регіональної безпеки.

Раніше Маркос виступив з основною промовою під час відкриття форуму, наполягаючи на заснованому на правилах міжнародному порядку, оскільки Філіппіни продовжують стикатися з китайською агресією в Західно-Філіппінському морі 31 травня.

Зеленський на цьому заході, зокрема, публічно закликав до "політичної підтримки" азіатських країн на тлі триваючої широкомасштабної військової агресії РФ проти України. Також він висловився щодо проведення Глобального саміту миру, що планується у Швейцарії в середині червня.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.